Železný dědek

Neděle 23.8. byla ve znamení Železného dědka, závodu s atmosférou Grand tour, aby také ne, když fanoušci v průjezdných obcí soutěží o to kdo fandí nejlépe. Takže tady uvidíte babičky s pokličkami, děti s hrnci, hasiče se sirénou a nebo bubeníky, celou kapelu a čerta co motivuje dost nebezpečně vypadajícími vidlemi :-)  prostě krásný závod.

My tu již po třetí jeli na tandemu, usilovně jsme trénovali a věřili jsme v bednu, ale jelikož startoval i teamový kolega Mára Moflar tak jsme domluvili taktiku tak, že tentokrát budeme domestici a vyhrajeme si nějaký jiný závod :-)

Nakonec z toho bylo pro nás šesté místo, ale vzhledem k tomu že jsme si odjeli celý závod za své, v některých místech na dost silném větru a v neposlední řadě k tomu, že jsme dojeli jako první tandem s mix posádkou, můžeme být vcelku spokojeni. Konkurence je tady totiž opravdu silná, pravidelně tu jezdí tandemy, které se účastní evropského i světového poháru handicapovaných.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Lada. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>