Závěr Evropského poháru

Po dvou měsíční přestávce jsou tu poslední tři závody EP kterých se budu účastnit, 15.9. odjíždím na Belgium Para-cycling Open do Liege v Belgii, následující víkend 21-22.9. se koná  domácí podnik Para-cycling European Cup v Praze na Strahově a mojí letošní sezónu zakončím 28-29.9. na European Road Cup v Bělehradě, Srbsko. Pokusím se maximálně navýšit můj bodový zisk a posunout se jak jen to bude možné v žebříčku UCI.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Lada. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u “Závěr Evropského poháru

  1. Ahoj Lado,
    velmi dlouho jsem Tě neviděla, ale to co jsem se dočetla na Tvých stránkách mě ohromilo. Jsi báječná a já Ti přeji mnoho a mnoho úspěchů ve všem co děláš, protože takovou chuť do života a nadšení Ti můžeme všichni jen závidět!
    Pokud budeš chtít, ozvy se mi na můj mail. Opatruj se!
    Petra

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>