SP Maniago 2015

Konečně jsem měla možnost startovat na mém prvním závodě letošní sezony. Jednalo se podnik Světového poháru v italském městě Maniago.

Závody se jely na pěkných a dobře zajištěných silnicích regionu Friuli Venezia Giulia. V pátek mě čekala 12,5km dlouhá časovka a sobotní silniční závod na 7,5 km dlouhém okruhu, který má kategorie WT2 absolvovala celkem 3x. V obou těchto závodech jsem skončila na pátém místě a získala první letošní body do Světového žebříčku.           Ukázalo se, že moje forma je proti minulému roku zase o kousek lepší, ale na to, abych mohla bojovat se světovou špičkou mi stále zbývá spousta práce a mnoho tréninkových kilometrů.

IMG_3340

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Lada. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>