Prodloužený víkend byl nabitý cyklistikou

Prodloužený víkend začal sobotní časovkou na Zavadilce, kterou pořádá Klub Cyklistů Roudnických a jezdím ji velmi ráda, protože je to dlouholetá klasika a má krásnou atmosféru. Velký dík patří Ivetě Proškové, která do pořádání vkládá velké úsilí a já se sní vždy moc ráda vidím.

WP_20150704_14_15_00_Pro

Neděle patřila časovce do vrchu Janovský Trhák, s převýšením 207m na 3km. Je tu vypsána kategorie Handicap i Tandem a proto si jí dám hned dvakrát. napoprvé na tříkolce abych se rozjela :-) a pak rychle na tandem a ještě jednou. Faktem je, že je to složité hlavně logisticky aby jsme byli na startu včas, tentokrát nám to úplně nevyšlo a proto je můj výsledný čas o tři minuty delší, protože jsem to prostě dřív na start nestihla :-)        Jelo se za velkého vedra, ale naštěstí je téměř celý kopec ve stínu stromů, takže to nebylo až tak strašné a byla z toho dvojnásobná bedna.

IMG_3399 IMG_3395

Na pondělí jsme si naplánovali volno, ale pak se počasí umoudřilo, nebylo takové horko a tak jsme využili možnost rychlejšího tréninku na tandemu opět na Zavadilce, kde se jel pro změnu hromadný závod. Vybrali jsme si závod na 3 okruhy, tedy na 64km. Po startu se jelo celkem v klidu, protože 3 okruhy jezdí starší borci a ženy. Peloton pak roztrhal hlavně silný vítr a my zůstali na chvíli sami, ale podařilo se nám dojet trojici závodníků, se kterou se nám na začátku druhého kola povedlo díky spolupráci dotáhnout na další trojici. V této skupině, kterou jsme my tahali hlavně v dlouhých rovinách a mírných klesáních kde je nejvíce znát výhoda tandemu. Nakonec se nám podařil i závěrečný spurt a z naší skupinky jsme projeli cílem jako první. Nakonec z toho bylo 12té místo s časem 1:53:39. Pro nás to byl krásný závod a s průměrnou rychlostí 34km/h hlavně velmi slušný trénink.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Lada. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>