European handbike circuit – Louny

V sobotu 27.6.2015 jsem se již ráno nemohla dočkat mého oblíbeného závodu v Lounech. I když to pro mě na tricyklu již není závod bodovaný UCI, jak tomu dříve bývalo, je to hlavně společenská událost a moje srdeční záležitost. V roce 2012 to byl můj historicky první závod po úrazu.

Časovka která se jede dopoledne, je 15km dlouhá a je to dobré měřítko k porovnání výkonnosti s minulými sezonami. Navíc má výbornou atmosféru díky fanouškům ve vesničkách, kterými projíždíme.

Když jsem zde startovala poprvé, tenkrát ještě na vypůjčené tříkolce o Hanky z SKS Tricykl Blatná, byl můj čas 51:40s letos to bylo 38:06s, takže nějaké zlepšení tam vidět je a mám z něj radost :-)

Odpolední kritérium je zase divácky atraktivní, hlavně když startují kategorie handbiků, kde borci svádějí v ulicích města velké boje. Díky tomu že okruh je „namotán“ na malé ploše, můžete ho sledovat hned na několika místech. IMG_3378

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Lada. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>