Beseda v Café Atrium

Ve středu 13.10. jsem se na pozvání paní ředitelky Kollárové ze Sdružení osob po poranění mozku a jejich rodin CEREBRUM zúčastnila besedy v Café Atrium v Chomutově.

IMG_3672

Společně s Tomášem jsme mluvili o mém příběhu a snažili jsme se podělit o zkušenosti, jak z běžného tak sportovního života, které jsme během čtyř let od mé nehody získali. Společně s námi promluvila také paní ředitelka Mgr. Kollárová a logopedka Mgr. Kadlecová z polikliniky v Chomutově. Přivezli jsme i dva z našich strojů, tříkolku a silniční tandem, které zaujaly hlavně mužskou část účastníků. Celá akce proběhla ve velmi pohodové, přátelské atmosféře a příjemně nás překvapil zájem posluchačů.

IMG_3683

Věřím že naše zkušenosti mohou pomoci jak lidem s podobným handicapem jaký mám já, tak jejich blízkým, mohou je motivovat k další práci a třeba i přinést radost ze sportovních zážitků a výkonů.

IMG_3714

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Lada. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>